Na aké ubytovanie v Talianskom Toskánsku a vo Florencii máte chuť?

Toskánsko - Ubytovanie pri mori

Toskánsko - Ubytovanie v usadlosti s krásnou panorámou

Toskánsko - Ubytovanie v luxusnom hoteli v centre mesta?

Ubytovanie v Taliansku, Toskánsku a vo Florencii

Ubytovanie v agroturizme

Vychutnajte si krásy Talianskeho a najmä Toskánskeho vidieku s agroturizmom v mestečku Cereto Guidi. Toto mestečko Cereto Guidi je známe ako rodisko Leonarda Da Vinciho. Zažite čaro nádhernej Florencie a užívajte si pritom pokoj malého mestečka - Florencia je vzdialená len cca 20 minút autom.

Ubytovanie v mobilnom dome - Vada, biele pláže

Krásy toskánska a Florencie môžete spoznávať z pohodlia ubytovania v modernom mobilnom domčeku. Toto ubytovanie pri mori sa nachádza len 10 minút chôdze od pláže.

Ubytovanie v týchto mobilných domčekoch sa nachádza 3 km južne od mestečka Vada.Hotelové ubytovanie Vada - biele pláže

Máte radšej kompletný servis a úplné pohodlie? Potom vyskúšajte ubytovanie v Toskánsku priamo v hoteli - hotelové ubytovanie Vada - biele pláže. Toto ubytovanie pri mori vám poskytuje rýchly prístup k moru - hotelové ubytovanie sa nachádza iba cca 3 minúty chôdze od pláže.

Užite si krásy Talianskych pláží v nádhernom Toskánsku.


Ubytovanie v agriturizme - Montecatini Terme

Patríte medzi milovníkov tradícii, histórie a radi vyskúšate špecifické ubytovanie? Čo by ste povedali na ubytovanie v tradičnom Toskánskom dome zo 16teho storočia? Takéto ubytovanie v Toskánsku poskytuje plne vybavené apartmány s kuchynkou. Môžete si tu vychutnať romantické prostredie s očarujúcimi krásnymi panoramatickými výhľadmi.

Ubytovanie v Taliansku, Toskánsku a aj priamo vo Florencii.

Ak potrebujete pomôcť či poradiť ohľadom ubytovania v Taliansku, alebo konkrétnejšie s ubytovaním v Toskánsku alebo aj špeciálne ubytovanie priamo vo Florencii - prinášame vám čo najviac informácii pre to najoptimálnejšie a najlepšie ubytovanie v Taliansku priamo pre vás.