POZNÁVACIE ZÁJAZDY v Taliansku v Toskánsku

 

Toskánske zájazdy?

Chcete spoznať nepoznané krásy talianskeho Toskánska? Vidieť nevidené? Navštíviť miesta, kam by ste sa sami možno nedostali?

Cestujte s turistickým sprievodcom.

Poznávacie pobyty a zájazdy naprieč talianskym Toskánskom.

 Florencia

Duomo, Florencia
Duomo, Florencia

INSTAGRAM

Miluješ Fotografiu? Chceš objaviť čo vyfotiť vo Florencii jedinečné a originálne? 

Takže toto je itinerár Florencie práve pre teba.

Vezmen ťa na tie najromantickejšie miesta Florencie, najlepšie panoramické výhlady a poviem ti nejakú zábavnú anekdotu ci neobvyklosti. Počas našeho Tour Insagram budeš mať k dispozícií aj profesionáleho fotografa v jednom pre tie najepšie fotky a neporovnateľné zábery s nikým iným.


Uffizi, obrazáreň sveta
Uffizi, obrazáreň sveta

GALLERIA UFFIZI + Raňajky u rodini Medici!

Medici pochádzajú z Mugela z hôr a boli pôvode rodinou medikou - doktorou. Ale viac o tejto záhadnej rodine sa dozviete v galérii Uffizi.

Galleria Uffizi je svetovou obrazárňou. Prehliadka galérie trvá 3 hodiny.

V gallerii Uffizi ťa zoznámim s 5 generačnou rodinou Medici. Vysvetlím ti tie najdvôležitejšie umelecké diela a počas prehliadky sa zastavíme na skvelých raňajkách na terase, kde si môžeš pozreť aj panorámu na mesto.

David - galleria Accademia

Prvým turistickým cieľom vo Florencii je práve galléria Accademia, kde nájdete originál sochu michelangelovho mramorového Davida. Tu sa dozviete kde bola v skutočnosti vytesaná a akým právom sa dostala na svoje originálne miesto + Michelangelova tvorba štyria vezni ktorý majú v sebe skrytú životnú pointu, je to zbierka nedokončených Michelangelovych diel. 4 vezni tvoria zbierku nedokončených Michelangelovych umeleckých diel. Galléria má v sebe ukrytú časť s hudobných nástrojmi, ktoré patrili rodine Medici.

Sú tu práce svetových umelcov zo sádry, krásne nimfy, deti, zmyselné ženy a muži.

Nástenné obrazy veľkolepého charakteru známych aj menej známych umelcov z Florencie a Talianska, obdobie od 15. storočia až po 17. storočie. Na poschodí je špecifická výstavba prác zaujímavých pastelových farieb.

https://cms.sprievodca-toskanska.webnode.it/l/michelangelo-buonarroti/

Florentské klebety 

Ak hladáš jeden itinerár neobvyklý a zábavný. Odprevadím ťa na prechádzku najzaujímavejších častí Florencie ktoré treba vidieť. Tento tour je ideálny pre tých čo nepoznajú históriu Florencie a chcú sa dozvedieť niečo zaujímavé, ale zároven aj zábavné. Porozprávam ti klebety a historky zo života či už milostných zápletiek alebo hororových historických scén ktoré sa v tomto meste odohrali.

FASHION FLORENCIA

Miluješ módu? Pozeráš sa napríklad na prehliadky Pitti di Firenze a chceš zažiť jeden zážitok glamour? Odprevadím ťa na tie naj ulice. Na tie fashion ulice módnych butikou. Ulice sú charakteristické svojimi remeselníckimi botegami a butikmi kde výrobky sú originálne vyrobené vo Florencii remeselníkmi rôzneho zamerania.

Florencia sa inak nazýva aj galéria na ulici. Nájdeš tu napríklad výrobky z kvalitnej kože, stiebra, zlata, drahokamov, drahých kovov, vzácnych materiálov ako hodváb a pod...

Ak chceš nájsť originálny suvenír alebo darček z Florencie, so mnou nájdeš istotne to čo hladáš!